Hakkımızda

  Firmamız 1950′ den bu yana faaliyetini sürdürmektedir. Ev tekstili kulvarında bu uzun sürede oldukça önemli ve haklı bir yere gelmiştir. Bütün gücümüzü Siz Sayın müşterilerimizin destek ve beğenilerinizden alıyoruz. Hasekioğlu Tekstil , 2003 yılında 20.000 m2 kapalı alanda yeni ve modern makina parkuru ve 200 aşkın deneyimli personeli ile , tüketicinin değişen zevk ve ihtiyacına uygun olarak ELFİN markası altında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca siz değerli müşterilerimize ihracat, ithalat ve üretim anlamında hizmet vermekteyiz.

  Tüketicinin Zevkine uygun farklı ve modern desenlerden klasik tasarımlara dağadan esinlenerek yapılan çicekli desenlerden geometrik şekillere kadar faklı desenlerde üretilen nevresim takımları,uyku setleri, dört mevsim pikelerle birlikte birçok outlet ürününün satışınıda en ekonomik şekilde gerçekleştiren Elfin, geniş kitlelerin tercih ettiği bir markadır.

Neden Biz

Bizi ayrıcalıklı yapan rengarenk desenlerimiz ve kullandığımız malzemelerin kalitesinin yanı sıra , outlet ürünlerde çok geniş bir yelpazeye sahip oluşumuz ve fiyatlardaki tartışılmaz iddiamızdır. Kısaca firmamız , ELFİN markalı ve outlet ürünlerde kaliteyi en uygun fiyatlarla buluşturmayı başarmış tek firmadır.